نوبت عمل برای نیمه دوم اسفند و تعطیلات عید نوروز را از دست ندهید ؛فقط برای تعداد محدود!

نوبت عمل برای نیمه دوم اسفند و تعطیلات عید نوروز را از دست ندهید ؛فقط برای تعداد محدود!

دکتر ابراهیم رزم پا

  • بالاترین درجه علمی :استاد تمام (پروفسور ) از معتبرترین دانشگاه کشور ( دانشگاه علوم پزشکی تهران)
  • مؤلف اولین و تنها مرجع جراحی بینی به زبان فارسی
  • مولف کتب بسیار و چاپ مقالات علمی متعدد در ژورنال های معتبر دنیا
  • تکنیک ویژه در جراحی بینی
  • انجام جراحی تعداد زیادی از سلبریتی ها ، هنرمندان ، ورزشکاران و مشاهیر

جراحی بینی با پروفسور ابراهیم رزم پا

دکتر ابراهیم رزم پا جراح و متخصص گوش حلق و بینی -فلوشیپ جراحی سر و گردن از امریکا -جراحی پلاستیک بینی اندوسکوپی سینوس -استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران -بالاترین درجه علمی :استاد تمام (پروفسور ) از مهم ترین دانشگاه کشور ( دانشگاه علوم پزشکی تهران) –

نمونه جراحی های دکتر رزم پا

چرا باید برای جراحی بینی دکتر رزم پا را انتخاب کنیم؟

پروفسور ابراهیم رزم پا ؛ سابقه طولانی در انجام این عمل را دارند و بسیاری از هنرمندان ، سلبریتی ها ، خواننده ها و ورزشکاران به ایشان مراجعه کرده اند. به دلیل حفظ حقوق این افراد امکان اعلام کردن نام آن ها وجود ندارد ؛ اما یکی از آن ها جناب حمید سوریان از قهرمانان کشور هستند. توجه داشته باشید که امکان مشاوره رایگان با دکتر رزم پا وجود دارد و شما زیباجویان می توانید برای نیمه دوم اسفند و تعطیلات عید نوروز به صورت محدود برای جراحی مراجعه کنید.

سایر نمونه جراحی های دکتر رزم پا

جراحی بینی بدون عوارض با روش بسته

در این مدل از عمل بینی ، هیچ برش بیرونی استفاده نخواهد شد و تمامی برش ها در داخل سوراخ های بینی زده خواهند شد. با استفاده از تکنیک اندونازال رینوپلاستی ، بیماران با عوارض بسیار کمتری مواجه شده و دوره نقاهت راحت تری را طی خواهند کرد. در این روش از تامپون استفاده نخواهد شد و بیمار همان روز عمل ترخیص می شود.

مزیت های تکنیک بسته عمل بینی

چون در این رویکرد نیازی به ایجاد برش در پوست بیرونی بینی نیست ، مزایای بسیاری با آن همراه می شود. برای مثال استفاده کمتر از داروی بیهوشی ، کوتاه بودن مدت زمان عمل ، کاهش میزان خونریزی و تورم ، پایین آمدن ریسک تغییر رنگ پوست و باقی ماندن جای بخیه از این دست مزیت ها می باشند. همچنین متقاضی در زمان کمتری به حالت عادی و طبیعی خود باز می گردد.

لطفا فرم زیر را تکمیل کنید. همکاران ما جهت هماهنگی با شما تماس میگیرند.

مشاوره رایگان 09103013886