جراحی پلاستیک بینی

شماره صفحه: 1 از 3
نتیجه جراحی زیبایی در بینی‌های گوشتی؟!
می‌گویند جراحی‌های بینی‌ گوشتی خوب از آب درنمی‌آید ولی اگر بینی‌تان استخوانی باشد، نتایج جراحی ایده‌آل‌تر است. می‌گویند اگر بینی گوشتی دارید،‌ پس از جراحی دوباره گوشت اضافی می‌آورد و یا آن شکل دلخواه را به دست نخواهید آورد و... اینها برخی از شنیده‌هایی است که افرادی را که بینی گوشتی دارند و از شکل بینی‌شان راضی نیستند، از تیغ جراحی می‌ترساند.
جراحی بینی چه عوارض تنفسی دارد؟
آیا بینی را جراحی کردن عارضه بر جای می گذارد؟ اگر جواب مثبت است چه عارضه ای؟ بسیاری از اشخاصی که بینی خود را جراحی می کنند بعد جراحی بینی به مشکلات تنفسی مبتلا می شوند. با توجه به اینمورد مهم، باید در زمان جراحی بینی به مشکلات درونی بینی توجه کرد چون که مشکل خیلی مهمی است. در ادامه با عارضه های جراحی بینی آشنا می شویم
نشانه‌های یک جراحی بینی ناموفق
اگر هرم بینی را به دو قسمت بالایی و پایینی تقسیم کنیم، قسمت بالایی استخوانی و قسمت پایینی غضروفی است. عوارض زیبایی در قسمت پایینی بینی یکی از عوارض مهم جراحی‌های زیبایی بینی محسوب می‌شود. اگرچه در صورت دانش، تجربه و مهارت جراح، پیدایش چنین عوارضی به حداقل ممکن خواهد رسید.
تكنيك‌هاي جديد جراحي پلاستيك بيني
تكنيك‌هاي جديد جراحي پلاستيك،ايجاد تناسب در شكل ظاهري را جايگزين كوچك كردن بيني كرده‌اند.طي سالهاي اخير تكنيك‌هاي جديد كه هدف آن فرم دادن،موزون ساختن بيني به همراه حفظ عملكرد تنفسي و ايجاد چهره‌اي مناسب براي فرد است جايگزين تكنيك‌هاي قبلي كه صرفا به منظور كوچك كردن بيني به كار مي‌رفته ،شده است.جراحي پلاستيك بيني (راينوپلاستي) داراي سابقه چند ساله در دنيا و سابقه‌اي بيش از ‪ ۵۰‬سال در ايران است.
جراحي بيني يا روان؟
محققان مي‌گويند جراحي‌هاي زيبايي افراد را خوش اخلاق‌تر مي‌كنند شما هم به جراحي پلاستيك صورت و بدنتان فكر كرده‌ايد؟ چقدر شور و شوق براي انجام چنين جراحي‌هاي زيبايي داريد؟ شايد هم پيش از اين چنين جراحي‌هايي را انجام داده‌ باشيد؟ احساستان پس از زيباتر شدن چهره‌تان چگونه بوده است؟ خوشحال‌تر بوده‌ايد و اعتماد به نفس بيشتري پيدا كرد‌ه‌ايد؟
مراقبتهای بعد از عمل جراحی زیبایی بینی
بیمار شب عمل یا روز بعد از آن از بیمارستان مرخص می شود و ...
روش های متداول رینوپلاستی
این روزها واژه رینوپلاستی پیشرفته در کنگره‌ها یا مجامع علمی به کرّات شنیده می‌شود. رینوپلاستی پیشرفته، روشی است که در آن برش وجود ندارد و از لیزر برای عمل جراحی بینی استفاده می‌شود. منظور از رینوپلاستی پیشرفته احیا و تقویت دریچه‌های داخلی، خارجی واتصال دقیق تمام اجزای بینی در جای دقیق خود ...
از عوارض جراحی پلاستیک بینی چگونه بکاهيم؟
عوارض جراحی بینی به دو صورت عوارض داخلی‌بینی و عوارض ظاهری آن تقسیم بندی می شود .
جراحی بینی چه عارضه هایی دارد؟
کسانیکه جراحی بینی میکنند لازم است قبل از اینکه اقدام به جراحی کنند مطالبی را بدانند و عارضه های آنرا بخاطر بسپارند تا بعدا دچار مشکل نشوند و از این کار خود پشیمان نشوند اکنون این مطالب را می خوانیم
بيني فقط براي زيبايي صورت خلق نشده است!
در جراحي پلاستيک ضمن اصلاح زيبايي فرد بايد اقدامات درماني نيز در خصوص عملکرد ساختاري صحيح آن عضو مد نظر پزشک قرار گيرد.يك جراح و متخصص گوش، گلو، بيني و جراح پلاستيک بيني و صورت در گفت وگو با خبرنگار «بهداشت و درمان» ايسنا واحد علوم پزشکي ايران، در خصوص عمل جراحي پلاستيک بيني گفت: خداوند بيني افراد را براي زيبايي صورت آنان خلق نکرده؛ بلکه اين عضو بدن با عملکرد ساختاري خاص خودش در سلامت قسمت هاي ديگر بدن نيز موثر است.
شماره صفحه: 1 از 3