روزهای زوج از ساعت 16 تا 20
خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه عباس آباد، نبش کوچه نادر، ساختمان پزشکان 2109

درباره دکتر رزم پا

دکتر رزم پا در سال ۱۳۳۵ در شهرستان دشتستان در جنوب ايران متولد شدند.

تحصيلات ابتدايی و متوسطه را در شهر برازجان گذرانده و در سال ۱۳۵۴ با معدل ۱۹/۶۷ فارغ التحصيل شدند.

در همان سال در رشته پزشکی در تمام دانشگاههای کشور پذيرفته شدند که سرانجام دوره پزشکی عمومي را در دانشکده پزشکی دانشگاه تهران شروع و در سال ۱۳۶۰ با رتبه ممتاز به پايان رساندند.

در سال ۱۳۶۰ تا سال ۱۳۶۳ خدمت سربازی و تعهد خدمت را در استانهای خوزستان و فارس و کهکيلويه و بويراحمد گذرانده و در سال ۱۳۶۳ دوره تخصصی گوش و حلق و بينی را در دانشگاه علوم پزشکی شيراز شروع و در سال ۱۳۶۶ با موفقيت در امتحان بورد تخصصی را به اتمام رساندند.

از ابتدای دوره تخصصی بعنوان مربی دستيار به استخدام دانشگاه علوم پزشکی شيراز در آمده و پس از اخذ تخصص در سال ۱۳۶۷ تا ۱۳۶۹ در استان بوشهر خدمت کردند. در سال ۱۳۶۹ تا ۱۳۷۰ در انستيتو کانسر دانشگاه علوم پزشکی تهران دوره تکميلی جراحی تومرهای سر و گردن را گذراندند و در سال ۱۳۷۰ از دانشگاه علوم پزشکی شيراز به دانشگاه علوم پزشکی تهران منتقل و به عنوان عضو هيئت علمي گروه آموزشی گوش و حلق و بيني و جراحی سر و گردن در بيمارستان امام خمينی شروع به کار نمودند.

از سال ۱۳۷۳ تا ۱۳۷۴ دوره تکميلی جراحی سر و گردن را در بيمارستان MD Anderson دانشگاه تگزاس در آمريکا گذرانده که به تاييد وزارت متبوع رسيده و موفق به صدور مدرک فلوشيپ جراحي سر و گردن شدند، در اين مدت در فعاليت های علمی و پژوهشی متعددی شرکت کرده و مقالات و تاليفاتی در مجلات علمی داخل و خارج از کشور داشته اند. ایشان متاهل و صاحب دو فرزند مي باشند.

خدمات دکتر رزم پا