روزهای زوج از ساعت 16 تا 20
خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه عباس آباد، نبش کوچه نادر، ساختمان پزشکان 2109

جراح بینی

زمانی که در اینترنت عبارت جراح بینی را سرچ می کنید ، به این معنی است که تصمیم خود را در رابطه با جراحی بینی گرفته اید و اکنون به دنبال یک دکتر بینی خوب ، مجرب ، متبحر و کار ازموده برای انجام عمل بینی خود هستید. شما باید همواره به یاد داشته باشید که نتیجه بخش بودن و ایده آل بودن نتایج به انتخاب جراح زیبایی بینی شما بستگی دارد. اگر در این کار خود بی دقتی کنید یا آن را بسیار بی اهمیت بشمارید و یک پزشک بی تجربه را برای عمل زیبایی بینی خود انتخاب کنید این امکان وجود دارد تا به عوارض جانبی جبران ناپذیر بسیار زیادی دچار شوید و در نهایت مجبور به انجام جراحی ترمیمی بینی شوید. از همین رو توصیه می شود در این زمینه دقت بسیار زیادی داشته باشید. در طی این مقاله قرار است ما ابتدا خصوصیات بهترین دکتر بینی را به شما بگویم تا شما با در نظر گرفتن آن ها بهترین و درست ترین انتخاب را داشته باشید. پس تا انتهای این مقاله از سایت دکتر ابراهیم رزم پا یکی از بهترین و متبحر ترین جراحان بینی تهران همراه باشید تا اطلاعات جامع و مفیدی در این رابطه به دست آورید.

 

جراح بینی

 

اهمیت انتخاب بهترین دکتر بینی

همانطور که در مقاله جراحی بینی گفتیم ، دچار شدن به عوارض جانبی بعد از عمل کردن بینی تنها به خود شما بستگی دارد ، چرا که عوارض جانبی به دو دلیل رخ می دهد ، دلیل اولین به دلیل نابخرد بودن پزشک و دلیل دوم رعایت نکردن نکات مراقبت های بعد از جراحی بینی می باشد. پس انتخاب یک جراح بینی ماهر ، باتجربه  ،متخصص و کارازموده بهترین  و محتاطان ترین کار است که می تواند در صد ابتلا به عوارض جانبی را تا حدود بسیار زیادی کاهش دهد. از همین رو می توانیم نتیجه بگیریم که انتخاب یک پزشک خوب چهقدر اهمیت دارد و می تواند به ما در جلوگیری از مشکلات بعد از عمل کردن بینی کمک کند.

بهترین جراح بینی دست نیافتنی است ؟

متاسفانه خیلی از افراد فکر می کنند که بهترین جراحان و متخصصان بینی تنها در خارج از کشور هستند و از همین رو برای عمل بینی خود به سراغ پزشکان خارجی می روند ، اما لازم است بگوییم در کشور عزیز خودمان نیز جراحان و متخصصان بینی متبحر ، مجرب ، متخصص ، کار آزموده و حرفه ای بسیار زیادی همچون دکتر ابراهیم رزم پا وجود دارند که سالیانه تعداد بسیار زیادی از بیماران خارجی برای انجام جراحی بینی نزد ایشان می ایند. پس اگر شما به خوبی دقت کنید و خصوصیاتی که ما در ادامه به شما بیان می کنیم را در زمان انتخاب در نظر بگیرید خواهید دید که بهترین جراح بینی آن قدر ها هم دست نیافتی و دور نیستند.

 

جراح بینی

 

چگونه بهترین دکتر بینی را پیدا کنیم؟

پس از خواندن مطالب فوق حتما خیلی کنجکاو شده اید که چگونه می توانید بهترین و کارازموده ترین متخصصان بینی را در تهران پیدا کنید. قبل از هر چیزی باید بگویم که پیدا کردن یک پزشک ایده آل ، خوب و عالی در هر کجای جهان که باشید سخت نیست و تنها نیاز به دقت و صبر دارد. برای پیدا کردن یک دکتر خوب بهتر است مراحل زیر را دنبال کنید.

  • مرحله اول کسب اطلاعات در رابطه با اینکه کدام پزشک ها قادر به انجام عمل بینی هستند؟

همانطور که در عنوان مشخص است باید شما بدانید که چه پزشکانی صالحیت این را دارند که عمل زیبایی بینی را انجام دهند. در پاسخ به این سوال باید بگویم که تنها پزشکانی که اجازه دارند جراحی زیبایی بینی را انجام دهند جراحان و متخصصان گوش و حلق و بینی و فوق تخصصان جراحی پلاستیک صورت و بدن هستند.

  • مرحله دوم  جستجو در اینترنت

اولین کاری که همه ما انسان ها در زمانی که به دنبال یک چیزی هستیم انجام می دهید جستجو در مرورگر بزرگ و هوشمند گوگل می باشد. پس برای اینکه بدانید در شهر محل زندگی شما چه تعداد پزشک متخصص بینی وجود دارد و هم اکنون در این زمینه در حال فعالیت هستند و اینکه نام آن ها چه چیزی می باشد ، نیاز است تا یک سرچ کوچک و ساده انجام دهید. به عنوان مثال خانم ها و اقایانی که در تهران زندگی می کنند و قصد دارند عمل بینی را انجام دهند باید عبارت دکتر بینی تهران یا بهترین جراح رینوپلاستی در تهران را در گوگل سرچ کنید و در یک دفتر یا برگه یادداشت کنید.  در این مرحله می توانید از دوستان و آشنایانتان کمک بگیرید. به عنوان مثال اگر آن ها در گذشته عمل زیبایی بینی را انجام داده اند می توانید از آن ها در رابطه با نام جراح خود ، شرایطی که قبل و بعد از عمل داشته اند ، میزان رضایت آن ها ، ویژگی های که باعث شد او را به عنوان جراح بینی خود انتخاب کنند و غیره سوال کنید. اما چنانچه شما اولین نفر از خانواده تان هستید که قصد دارد بینی خود را عمل کند ، بهتر است به سراغ جستجو در سایت ها بروید.

 

جراح بینی جراح بینی

 

  • مرحله سوم بررسی اطلاعات

بررسی اطلاعات یعنی این که شما مدارک تحصیلی پزشک معالج خود را بررسی کنید. برای اینکار می توانید از سایت سازمان نظام پزشکی نیز کمک بگیرید و اسم و حرفه ای پزشک مورد نظر خود را در آن جا جستجو کنید با این کار اطمینان حاصل می کنید که پزشک مورد نظر شما برای انجام عمل بینی صلاحیت دارد و به دلیل طی کردن تخصص قادر به انجام این کار است. در این میان می توانید به صفحات رسمی اینستاگرام پزشک مورد نظر خود بروید و نمونه کار های او را از نظر کیفیت عمل ، باقی نماندن اسکار زخم ، روش مورد استفاده جراح بینی و غیره بررسی کنید. البته لازم است بگویم که بهتر است تنها به این نمونه کار ها اکتفا نکنید چرا که به طور قطع هر پزشکی نمونه کار های خوب و زیبا و دلپسند خود را در معرض عموم قرار می دهد ، از همین رو برای مرحله اخر و انتخاب پزشک بهتر است به صورت حضوری به پزشک مورد نظر خود مراجعه نمایید. تا در مطب یا کلینیک خود پزشکبا مراجعان قبلی صحبت کنید و از نزدیک نمونه کار های دکتر مورد نظر خود را مشاهده کنید. با مراجعه حضوری می توانید نظرتان مراجعین پزشک مورد نظر خود را پیدا کنید.  شما در این مرحله می توانید محل کار پزشک را نیز مورد ارزیابی قرار دهید.

  • مرحله آخر

پس از اینکه دکتر بینی خود را از نظر تخصص ، تبحر ، داشتن نمونه کار های خوب پیدا کردید و از میان لیست خود به چندین مورد رسیدید حال نیاز است تا تک تک آن ها را بر اساس ویژگی های بهترین دکتر زیبایی بینی مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید. در ادامه ویژگی های که باید یک جراح دماغ خوب ، مجرب ، متبحر و کار ازموده داشته باشد را بیان خواهیم کرد. برای بررسی این ویژگی ها نیاز است به صورت حضوری به پزشک مورد نظر مراجعه کنید ، با زیباجویانی که نزد ایشان عمل بینی را انجام داده اند صحبت کنید و با جراح بینی مورد نظر یک جلسه مشاوره داشته باشید.

 

جراح بینی

 

ویژگی های یک دکتر زیبایی بینی خوب

قبل از هر چیزی باید بگویم که یک جراح بینی خوب قادر است که به بهترین نحوه ممکن بینی را به انواع مدل های مختلف یعنی فانتزی ، نیمه فانتزی و طبیعی عمل کند و بهترین و مطلوب ترین نتایج را به ارمغان آورد. شما با دانستن این ویژگی ها می توانید در شهر محل سکونت خود بهترین دکتر بینی را شناسایی و انتخاب کنید و او را به دیگران نیز پیشنهاد دهید. با دانستن این موضوع دیگر نیاز نیست برای انجام یک جراحی بینی ساده راه های طولانی و خسته کننده ای را طی کنید و از شهر محل سکونت خود به شهر دیگری سفر کنید.

  • داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت و معاونت درمان کشور

همانطور که در متن فوق گفتیم پزشک شما باید در سازمان نظام پزشکی ایران دارای پروند و مجوز باشد. با بررسی این ویژگی به راحتی می توانید بهترین جراح بینی را از میان صد ها پزشکی که خود را با عنوان بهترین دکتر بینی معرفی می کنند پیدا کنید. خوشبختانه وزارت بهداشت در این خصوص قوانین سخت گیرانه ای را وضع نمونه است که تنها پزشکان مجرب و متبحر قادر به دریافت آن هستند. اما بهتر است شما نیز تنها به وجود  آن اکتفا نکنید و علاوه بر دارا بودن مجوز رسمی وزارت بهداشت به مجوز معاونت درمان نیز دقت کنید.

  • دارا بودن تخصص کافی

بهترین جراح بینی باید به قدری بر روی تخصص ، حرفه و حوزه فعالیت خود مسلط باشد که بتواند به راحتی مشکل بیمار خود را پیش بینی و تشخیص دهد تا بتواند در متقاضیان متفاوت با شرایط و ویژگی های مختلف بهترین تصمیم را در رابطه با نحوه درمان او بگیرد. به بیان دیگر پزشک باید بعد از معاینات اولیه قادر باشد ، بهترین روش را برای انجام جراحی بینی تشخیص دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *