روزهای زوج از ساعت 16 تا 20
خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه عباس آباد، نبش کوچه نادر، ساختمان پزشکان 2109

معرفی بهترین دکتر بینی تهران + نحوه انتخاب

زمانی که در اینترنت عبارت جراح بینی را سرچ می کنید ، به این معنی است که تصمیم خود را در رابطه با جراحی بینی گرفته اید و اکنون به دنبال یک دکتر بینی خوب ، مجرب ، متبحر و کار ازموده برای انجام عمل بینی خود هستید. شما باید همواره به یاد داشته باشید که نتیجه بخش بودن و ایده آل بودن نتایج به انتخاب جراح زیبایی بینی شما بستگی دارد. اگر در این کار خود بی دقتی کنید یا آن را بسیار بی اهمیت بشمارید و یک پزشک بی تجربه را برای عمل زیبایی بینی خود انتخاب کنید این امکان وجود دارد تا به عوارض جانبی جبران ناپذیر بسیار زیادی دچار شوید و در نهایت مجبور به انجام جراحی ترمیمی بینی شوید. از همین رو توصیه می شود در این زمینه دقت بسیار زیادی داشته باشید. در طی این مقاله قرار است ما ابتدا خصوصیات بهترین جراح بینی تهران را به شما بگویم تا شما با در نظر گرفتن آن ها بهترین و درست ترین انتخاب را داشته باشید. پس تا انتهای این مقاله از سایت دکتر ابراهیم رزم پا یکی از بهترین و متبحر ترین جراحان بینی تهران همراه باشید تا اطلاعات جامع و مفیدی در این رابطه به دست آورید.

بهترین جراح بینی تهران - دکتر ابراهیم رزم پا

اهمیت انتخاب بهترین دکتر بینی

همانطور که در مقاله جراحی بینی گفتیم ، دچار شدن به عوارض جانبی بعد از عمل کردن بینی تنها به خود شما بستگی دارد ، چرا که عوارض جانبی به دو دلیل رخ می دهد ، دلیل اولین به دلیل نابخرد بودن پزشک و دلیل دوم رعایت نکردن نکات مراقبت های بعد از جراحی بینی می باشد. پس انتخاب یک جراح بینی ماهر ، باتجربه  ،متخصص و کارازموده بهترین  و محتاطان ترین کار است که می تواند در صد ابتلا به عوارض جانبی را تا حدود بسیار زیادی کاهش دهد. از همین رو می توانیم نتیجه بگیریم که انتخاب یک پزشک خوب چهقدر اهمیت دارد و می تواند به ما در جلوگیری از مشکلات بعد از عمل کردن بینی کمک کند.

بهترین جراح بینی دست نیافتنی است ؟

متاسفانه خیلی از افراد فکر می کنند که بهترین جراحان و متخصصان بینی تنها در خارج از کشور هستند و از همین رو برای عمل بینی خود به سراغ پزشکان خارجی می روند ، اما لازم است بگوییم در کشور عزیز خودمان نیز جراحان و متخصصان بینی متبحر ، مجرب ، متخصص ، کار آزموده و حرفه ای بسیار زیادی همچون دکتر ابراهیم رزم پا وجود دارند که سالیانه تعداد بسیار زیادی از بیماران خارجی برای انجام جراحی بینی نزد ایشان می ایند. پس اگر شما به خوبی دقت کنید و خصوصیاتی که ما در ادامه به شما بیان می کنیم را در زمان انتخاب در نظر بگیرید خواهید دید که بهترین جراح بینی آن قدر ها هم دست نیافتی و دور نیستند.

برای دریافت مشاوره از دکتر رزم پا ، بهترین جراح بینی تهران با شماره زیر تماس بگیرید

چگونه بهترین دکتر بینی را پیدا کنیم؟

پس از خواندن مطالب فوق حتما خیلی کنجکاو شده اید که چگونه می توانید بهترین و کارازموده ترین متخصصان بینی را در تهران پیدا کنید. قبل از هر چیزی باید بگویم که پیدا کردن یک پزشک ایده آل ، خوب و عالی در هر کجای جهان که باشید سخت نیست و تنها نیاز به دقت و صبر دارد.

 • مرحله اول کسب اطلاعات در رابطه با اینکه کدام پزشک ها قادر به انجام عمل بینی هستند؟

همانطور که در عنوان مشخص است باید شما بدانید که چه پزشکانی صالحیت این را دارند که عمل زیبایی بینی را انجام دهند. در پاسخ به این سوال باید بگویم که تنها پزشکانی که اجازه دارند جراحی زیبایی بینی را انجام دهند جراحان و متخصصان گوش و حلق و بینی و فوق تخصصان جراحی پلاستیک صورت و بدن هستند. یک جراح بینی خوب در تهران می تواند جراح پلاستیک یا متخصص گوش و حلق و بینی باشد.

 • مرحله دوم  جستجو در اینترنت

اولین کاری که همه ما انسان ها در زمانی که به دنبال یک چیزی هستیم انجام می دهید جستجو در مرورگر بزرگ و هوشمند گوگل می باشد. پس برای اینکه بدانید در شهر محل زندگی شما چه تعداد پزشک متخصص بینی وجود دارد و هم اکنون در این زمینه در حال فعالیت هستند و اینکه نام آن ها چه چیزی می باشد ، نیاز است تا یک سرچ کوچک و ساده انجام دهید. به عنوان مثال خانم ها و اقایانی که در تهران زندگی می کنند و قصد دارند عمل بینی را انجام دهند باید عبارت دکتر بینی تهران یا بهترین جراح رینوپلاستی در تهران را در گوگل سرچ کنید و در یک دفتر یا برگه یادداشت کنید.  در این مرحله می توانید از دوستان و آشنایانتان کمک بگیرید. به عنوان مثال اگر آن ها در گذشته عمل زیبایی بینی را انجام داده اند می توانید از آن ها در رابطه با نام جراح خود ، شرایطی که قبل و بعد از عمل داشته اند ، میزان رضایت آن ها ، ویژگی های که باعث شد او را به عنوان بهترین جراح بینی خود در تهران انتخاب کنند و غیره سوال کنید. اما چنانچه شما اولین نفر از خانواده تان هستید که قصد دارد بینی خود را عمل کند ، بهتر است به سراغ جستجو در سایت ها بروید.

جلسه مشاوره عمل بینی چگونه است؟ توضیحات دکتر رزم پا را بشنوید

 • مرحله سوم بررسی اطلاعات

بررسی اطلاعات یعنی این که شما مدارک تحصیلی پزشک معالج خود را بررسی کنید. برای اینکار می توانید از سایت سازمان نظام پزشکی نیز کمک بگیرید و اسم و حرفه ای پزشک مورد نظر خود را در آن جا جستجو کنید با این کار اطمینان حاصل می کنید که پزشک مورد نظر شما برای انجام عمل بینی صلاحیت دارد و به دلیل طی کردن تخصص قادر به انجام این کار است. در این میان می توانید به صفحات رسمی اینستاگرام پزشک مورد نظر خود بروید و نمونه کار های او را از نظر کیفیت عمل ، باقی نماندن اسکار زخم ، روش مورد استفاده بهترین جراح بینی تهران و غیره بررسی کنید. البته لازم است بگویم که بهتر است تنها به این نمونه کار ها اکتفا نکنید چرا که به طور قطع هر پزشکی نمونه کار های خوب و زیبا و دلپسند خود را در معرض عموم قرار می دهد ، از همین رو برای مرحله اخر و انتخاب پزشک بهتر است به صورت حضوری به پزشک مورد نظر خود مراجعه نمایید. تا در مطب یا کلینیک خود پزشکبا مراجعان قبلی صحبت کنید و از نزدیک نمونه کار های دکتر مورد نظر خود را مشاهده کنید. با مراجعه حضوری می توانید نظرتان مراجعین پزشک مورد نظر خود را پیدا کنید.  شما در این مرحله می توانید محل کار پزشک را نیز مورد ارزیابی قرار دهید.

 • مرحله آخر

پس از اینکه دکتر بینی خود را از نظر تخصص ، تبحر ، داشتن نمونه کار های خوب پیدا کردید و از میان لیست خود به چندین مورد رسیدید حال نیاز است تا تک تک آن ها را بر اساس ویژگی های بهترین دکتر زیبایی بینی مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید. در ادامه ویژگی های که باید یک جراح دماغ خوب ، مجرب ، متبحر و کار ازموده داشته باشد را بیان خواهیم کرد. برای بررسی این ویژگی ها نیاز است به صورت حضوری به پزشک مورد نظر مراجعه کنید ، با زیباجویانی که نزد ایشان عمل بینی را انجام داده اند صحبت کنید و با جراح بینی مورد نظر خود در تهران یک جلسه مشاوره داشته باشید.

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید

ویژگی های یک دکتر زیبایی بینی خوب

قبل از هر چیزی باید بگویم که یک جراح بینی خوب در تهران قادر است که به بهترین نحوه ممکن بینی را به انواع مدل های مختلف یعنی فانتزی ، نیمه فانتزی و طبیعی عمل کند و بهترین و مطلوب ترین نتایج را به ارمغان آورد. شما با دانستن این ویژگی ها می توانید در شهر محل سکونت خود بهترین دکتر بینی را شناسایی و انتخاب کنید و او را به دیگران نیز پیشنهاد دهید. با دانستن این موضوع دیگر نیاز نیست برای انجام یک جراحی بینی ساده راه های طولانی و خسته کننده ای را طی کنید و از شهر محل سکونت خود به شهر دیگری سفر کنید.

 • داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت و معاونت درمان کشور

همانطور که در متن فوق گفتیم پزشک شما باید در سازمان نظام پزشکی ایران دارای پروند و مجوز باشد. با بررسی این ویژگی به راحتی می توانید بهترین جراح بینی تهران را از میان صد ها پزشکی که خود را با عنوان بهترین دکتر بینی معرفی می کنند پیدا کنید. خوشبختانه وزارت بهداشت در این خصوص قوانین سخت گیرانه ای را وضع نمونه است که تنها پزشکان مجرب و متبحر قادر به دریافت آن هستند. اما بهتر است شما نیز تنها به وجود  آن اکتفا نکنید و علاوه بر دارا بودن مجوز رسمی وزارت بهداشت به مجوز معاونت درمان نیز دقت کنید.

 • دارا بودن تخصص کافی

بهترین جراح بینی در تهران باید به قدری بر روی تخصص ، حرفه و حوزه فعالیت خود مسلط باشد که بتواند به راحتی مشکل بیمار خود را پیش بینی و تشخیص دهد تا بتواند در متقاضیان متفاوت با شرایط و ویژگی های مختلف بهترین تصمیم را در رابطه با نحوه درمان او بگیرد. به بیان دیگر پزشک باید بعد از معاینات اولیه قادر باشد ، بهترین روش را برای انجام جراحی بینی تشخیص دهید.

 • درک درست از علم زیباشناسی

یکی از مهم ترین خصوصیاتی که باعث می شود تا نتایج عمل رینوپلاستی یک پزشک بر روی چهره بیماران مطلوب و زیبا باشد ، داشتن درک درست پزشک از علم زیباشناسی و برخورداری از هنر و خلاقیت می باشد. هر چه هنر و دانش زیبایی او بیشتر باشد و بتواند تشخیص دهد چه فرمی برای بینی مناسب می باشد و باعث افزایش زیبایی چهره می شود. بهترین دکتر عمل زیبایی بینی باید قادر باشد تا پارامتر های زیبایی چهره مراجعه کننده را در صورت افراد بررسی کند و نسبت به آن ها تغییرات را اعمال کند. پزشکی که درک عمیق و درستی از عمل زیباشناسی دارد ، چنانچه در زمان مشاوره با بهترین جراح بینی انتخابی خود در تهران احساس کند تقاضاهای بیمار باعث نافرم شدن بینی می شود و به عبارتی دیگر غیر منطقی است تا حدودی سعی در هدایت بیمار و تغییر نظر او دارد. اما در غیر این صورت با اصرار مراجعه کننده خود دست به اعمال تغییرات نامتعارف نمی زند ، چرا که با توجه به علم این موضوع ، اشراف کاملی از نتایج جراحی دارد و فرد متقاضی متوجه این اشتباه می کند. پس می توان با اطمینان به گویم پزشکی که از ظرافت ، هنز و درک درستی از زیباشناسی برخوردار است قادر است بهترین نتایج را برای بیمار خود رقم بزند.

 • مورد اعتماد بودن پزشک

به طور حتم کسانی که به بهترین جراح بینی تهران مراجعه می کنند ، آینده زیبایی چهره خود را به دستان پزشک می سپارند. سپرند چنین چیز مهمی به فردی که شناخت کاملی از او ندارید ، تصمیمی بسیار سخت و مشکل است. چرا که بروز هر گونه مشکل فورا در چهره شما دیده می شود و می تواند احوالات روحی و همچنین اعتماد به نفس فرد را تحت تاثیر بگذارد. از همین رو نیاز است تا در بین بیمار و پزشک اعتمادی قوی ایجاد شود. پزشکانی که مسئولیت هیچ سطحی از خطر را نمی پذیرند یا در مشاوره قبل از عمل واقعیت ها را بیان نمی کنند ، اصلا در جلب اعتماد متقاضیان موفق نمی باشند.

برای مشاهده ویدئوهای بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید

تاثیری که انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران بر روی نتایج دارد!!

از جمله مواردی که زیاد مورد توجه عموم قرار نمی گیرد می توان به قدرت و تاثیر گذاری تخصص ، تجربه و مهارت پزشک بر روی این رویکرد ، اشاره کرد. تعداد بسیار زیادی از متقاضیان تصور می کنند که عمل رینوپلاستی یک عمل جراحی بسیار ساده است که فرد در روز تعیین شده به بیمارستان مراجعه می کند و تحت عمل جراحی قرار می گیرد و به خوبی و خوشی با بینی جدید خود به منزل باز می گردند یا اینکه اگر خودشان به تنهایی نکات مراقبتی را رعایت کنند ، می توانند به نتایج عالی و ایده آل دست پیدا کنند. درحالی که این چنین نیست. چرا که اگر تمامی این اطلاعات را در ذهن داشته باشید ، بعد از عمل نیز به نکات مراقبتی عمل کنید ، اما به بهترین دکتر بینی تهران مراجعه نکرده باشید ، تمامی تلاش های شما بی فایده خواهد بود. از همین رو باید در خصوص بهترین و متبحر ترین جراح بینی در تهران و تاثیری که می توانند بر روی نتیجه رینوپلاستی داشته باشند ، اطلاعات مفیدی را در ذهن داشته باشید. در این بخش در خصوص این موضوع توضیحاتی را در اختیار شما قرار داده ایم که با مطالعه آن حتما در انتخاب پزشک خود دقت خواهید کرد.

با هدف اینکه شخص مراجعه کننده به نتیجه ایده آل و زیبای خود برسد ، نیاز است تا یک سری شروط را در نظر بگیرید. شاید مهم ترین مسئله در این مورد ، اثر گذاری یک جراح زیبایی بینی خوب روی این روند می باشد. مسئولیت اصلی این جراحی ، به عهده پزشک می باشد و ایشان در تمامی مراحل جراحی ، یعنی قبل از عمل ، حین انجام آن و بعد از آن تاثیر بسزایی دارند. اگر برای شما این سوال به وجود آمده که پزشک چگونه می تواند بر روی این مراحل تاثیر بگذارد و در آخر باعث شود ما با چهره ای جذاب و زیبا رو به رو شویم باید بگویم بالا بودن قدرت تشخیص بهترین جراح بینی در تهران ، از این نظر مورد اهمیت قرار دارد که ایشان بتوانند مشکلات را به دقت بالا شناسایی کنند و عملکرد مثبتی داشته باشد. یک دکتر بینی خوب و مجرب در تهران می تواند با ارائه یک مشاوره درست ، شما را در تصمیم گیری کمک کند ، با تکیه بر علم و دانش و مهارت خود ، تغییرات را به درستی اعمال کند و در نهایت نکات مراقبتی را به درستی به شما آموزش دهد تا شما با رعایت کردن آن ها با مشکل خاصی رو به رو نشوید. یک دکتر زیبایی بینی خوب در تهران همواره با اولویت قرار دادن سلامتی بیمار تصمیمات مهم را گرفته و اصلاحات مورد نیاز را اعمال می کند.

پنج سال بعد از عمل بینی توسط دکتر رزم پا بهترین جراح بینی تهران

بهترین روش انتخاب دکتر عمل بینی در تهران

اولین و مهم ترین چیزی که شما باید حتما قبل از عمل به آن توجه کنید ، انتخاب بهترین جراح بینی تهران یا شهر محل زندگی شما مناسب است. بدون انجام تحقیقات و بررسی ها بینی خود را به دست هر پزشکی نسپارید. چرا که ممکن است به پزشک انتخابی شما به دلیل نداشتن تخصص کافی یا نداشتن مهارت کافی نتواند نتایج مطلوب و ایده آلی را به وجود آورد. با انجام تحقیقات کامل و بررسی ویژگی های حرفه ای و شخصیتی پزشک می توانید از تصمیم خود اطمینان پیدا کنید. اما برای این کار بهتر است بدانید که در راه جستجو و تحقیق کردن باید به چه نکاتی توجه کنید و از چه مواردی کمک بگیرید.

 • مرحله اول برای تحقیق : کمک گرفتن از نظرات بیماران قبلی

در گام اول سعی کنید از اطرافیان و دوستان خود که تجربه این عمل را دارند ، پرس و جو کنید و کمی اطلاعات مفید به دست آورید. این موضوع خیلی می تواند در تصمیم گیری شما موثر باشد و به شما کمک کند. این افراد در واقع نمونه کار های زنده ای از پزشکان مختلف هستند که شما می توانید بدون هیچ سانسور یا مخفی کاری آن ها را ببینید و فرم بینی آن ها را بررسی کنید. می توانید دلیل رضایت یا عدم رضایت آن ها را بپرسید و بر اساس این اطلاعات ، نتیجه گیری کنید. علاوه بر این شما می توانید  در شبکه های اجتماعی و سایت ها جستجو کنید و در نتیجه یک لیست از پزشکان مورد نظر خود تهیه کنید.

البته این کار با اینکه روش بسیار خوبی به نظر می رسد اما گاها ممکن است نتیجه برعکس داشته باشد و باعث شود تا شما بدتر سردرگم شوید. آیا می دانید چرا ؟ زیرا افراد سلایق و نظرات و همچنین شرایط متفاوتی دارند و گاها ، سلیقه و شرایط کسانی که قبل از عمل با آن ها مشورت کرده اید ، زمین تا آسمان با شما فرق دارد. پزشکی که برای شخص دیگری خوب است ممکن است برای شما مناسب نباشد. به نظر شما راه کار اصلی چیست؟ آیا باید این مورد را به طور کامل حذف کرد و به آن اهمیت نداد؟ بهترین کار مشورت با خود پزشک است و در نظر گرفتن سایر روش های انتخاب بهترین جراح بینی تهران.

 • مرحله دوم : انجام بررسی های لازم در فضای مجازی

به هیچ عنوان قدرت شبکه های مجازی و اجتماعی را به خصوص در عصر جدید ، دست کم نگیرید. شک نکنید که یکی از بهترین جا ها برای تحقیق کردن در این زمینه فضای مجازی است. اسامی تک تک پزشکان مد نظر خود را در اپلیکیشن ها ، سایت های مختلف و رزومه و نمونه کار های آن را بررسی کنید.

اگر کمی دقت به خرج دهید متوجه واقعی یا تقلبی بودن نمونه کار های جراح بینی خواهید شد. با این بررسی می توانید پزشکان مشکوک و بی تجربه را شناسایی و از لیست بلند بالای خود حذف کنید. در این مرحله می توانید از تجربیات بیماران قبلی نیز استفاده کنید.

تنها 11 روز بعد از رینوپلاستی توسط دکتر رزم پا

تنها 11 روز بعد از رینوپلاستی توسط دکتر رزم پا

بهترین جراح بینی استخوانی تهران

همانطور که می دانید بینی های که دارای غضروف مستحکم و استخوانی قوی دارند ، در دسته بینی های استخوانی قرار می گیرند. این نوع بینی ها به دلیل داشتن پوستی نازک می توانند برای پزشک کمی چالش بر انگیز باشند ، از همین رو مهم است که جراح زیبایی بینی انتخابی برای انجام عمل زیبایی بینی از تبحر و تجربه کافی در زمینه عمل کردن بینی های استخوانی داشته باشد. یک جراح خوب در این حوزه می داند که این نوع بینی های به دلیل داشتن پوستی نازک ، تمامی تغییرات را به راحتی نمایش می دهند ، از همین رو نیاز است تا تغییرات به گونه ای اعمال شوند که افراد در زمان رو به رو شدن با فرد متوجه عملی بودن دماغ نشوند. به طور کلی بهترین جراح بینی تهران با توجه به ویزگی هایی که برای بینی های استخوانی برشمرده می شود ، می تواند به راحتی تغییرات مورد نظر خود را اعمال کند و فرمی ایده آل و زیبا را برای بیمار به وجود آورد.

آیا بینی های گوشتی پس از جراحی به فرم اولیه باز می گردند؟

در گذشته از روش های متفاوتی برای عمل بینی استفاده می شد که تنها می توانست باعث کوچک شدن بینی شود. امروزه جراحان بینی از متدهای جدید و نوینی مانند گرافت گذاری برای جراحی زیبایی بینی های گوشتی استفاده می کند که توسط آن می توان غضروف ها و فرم بینی را طوری تغییر دهند که احتمال بازگشت به فرم ابتدایی به صفر رسیده است.

بهترین جراح بینی گوشتی تهران

افرادی که دارای بینی استخوانی با پوستی مطلوب و مناسب هستند ، ممکن است حساسیت زیادی بر روی انتخاب دکتر بینی خود نشان ندهند ، اما افرادی که دارای بینی های گوشتی هستند ، باید چندین برابر افراد معمولی نسبت به انتخاب جراح بینی خود حساسیت نشان دهند. چرا که بینی های گوشتی به دلیل خصوصیاتی که در بر دارند ، از حساسیت بالایی برخوردار می باشند و همواره با چالش های جدید و محدودیت های خاصی همراه هستند که تنها یک دکتر بینی گوشتی مجرب و متبحر از آن آگاه است و با در نظر گرفتن آن ها اقدام به عمل زیبایی بینی می کند.

یک جراح بینی حاذق و مجرب در زمینه عمل بینی گوشتی ، بر این موضوع آگاه است که این نوع بینی ها را نمی توان به دلیل داشتن پوستی حجیم و زیاد ، به فرم فانتزی یا نیمه فانتزی عمل کرد. همچنین می داند ، در صورت ضخیم بودن پوست برای جلوگیری از افتادن بینی و از بین رفتن نتایج خلق شده ، نیاز است تا پیوند غضروف و گرافت گذاری به درستی انجام شود. شما به عنوان کسی که دارای بینی گوشتی هستید نیز باید در رابطه با عمل جراحی خود اطلاعات جامع و مفیدی را به دست آورید. از همین رو می توانید مقاله تهیه شده در سایت را مطالعه فرمایید تا به میزان اهمیت موضوع انتخاب یک جراح حاذق پی ببرید.

پس از کسب اطلاعات مورد نیاز می توانید نمونه کار های دکتر رزم پا یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی و گوشتی تهران را  که دارای سابقه هزاران جراحی بینی در طول سال های طبابت خود است را در گالری تصاویر سایت مشاهده  کرده و آن ها را بررسی نمایید.

پروفسور رزم پا با تکیه بر دانش ، مهارت ، تخصص و تجربه خود قادر است بهترین و متناسب ترین فرم را برای بینی شما به ارمغان آورد.

دکتر رزم پا در کنار قهرمان ملی کشتی ایران 

بهترین جراح بینی فانتزی در شهر تهران

بینی های فانتزی ، ویژگی های خاص خود را دارند. نوک سر بالا ، سایز کوچک و در یک کلام عروسکی بودن ، از این دست ویژگی ها می باشد. توجه داشته باشید که خلق نتیجه ای زیبا و چشم نواز ، به طوری که هماهنگی میان اجزای صورت نیز از بین نرود تنها توسط یک پزشک حاذق و با تجربه امکان پذیر است. بنابراین در صورتی که قصد دارید بینی خود را به فرم فانتزی در تهران عمل کنید ، در انتخاب یک جراح خوب بینی تعلل نکنید ؛ به خصوص در صورتی که بینی شما گوشتی می باشد. بینی های گوشتی بعد از عمل بینی فانتزی به علت پوست ضخیمی که دارند ، تقریبا روی همه تغییرات ایجاد شده را پوشش می دهند. به همین دلیل اگر دکتر تمام تکنیک ها را هم به کار گیرد ، باز هم نمی توان نتیجه را به چشم دید. جراح طی یک جلسه مشاوره صورت و بینی فرد را معاینه کرده و تشخیص می دهند که کدام مدل بینی برای مراجعه کننده مناسب می باشد.

بهترین جراح بینی طبیعی

بر خلاف یک بینی عروسکی ، زمانی که از یک بینی طبیعی حرف میزنیم شاخصه های خاصی را برای آن در ذهن خود تصور می کنیم. مثلا اکثر افرادی که یک دماغ طبیعی دارند ، تناسب میان تک تک اعضای چهره آن ها رعایت شده است و بینی شان نه خیلی کوچک و نه خیلی بزرگ است. دیگر ویژگی ، زاویه بین لب بالا و این عضو می باشد. این زاویه در حالت معمول چیزی بین 90 تا 95 درجه ذکر می شود ؛ بنابراین بینی فرمی سر بالا ندارد. طبیعی بودن نتیجه جراحی بینی طبیعی ، دلیل بر ساده بودن آن نیست ؛ بلکه ایجاد یک تصویر نچرال در صورت فرد مراجعه کننده نیاز به تخصص و مهارت جراح بینی تهران دارد.

بهترین جراح بینی تهران و نتیجه رینوپلاستی

نتیجه جراحی به دو فرم طبیعی و فانتزی می باشد که توسط 3 عامل زیر تعیین می شود :

 • نوع بینی : یک جراح بینی ماهر ، بینی های استخوانی را به هر دو فرم فانتزی و طبیعی می تواند عمل کند ، در صورتی که بینی های گوشتی را اکثرا به شکل طبیعی جراحی می کنند.
 • سلیقه بیمار : بعضی از بیماران نمی خواهند نتیجه تغییرات ناشی از جراحی در صورت آن ها نمایان شود و رینوپلاستی طبیعی را می پسندند. بعضی از متقاضیان جراحی بینی مایلند نتیجه رینوپلاستی در چهره شان مشخص شود و بینی شان نسبت به قبل عمل بسیار کوچک و سربالا شود. در این صورت اگر از نظر جراح بینی مدل انتخابی منطقی باشد بنابراین پزشک ملزم است طبق سلیقه بیمار این پروسیجر را انجام دهد.
 • متناسب بودن بینی با اجزای دیگر چهره : جراح باید به خوبی به علم زیباشناسی آگاه باشد. در صورتی بینی باعث زیبایی بیشتر اشخاص می شود که متناسب با سایر اجزای چهره بیمار باشد. به طور کلی بینی مناسب برای اشخاصی که صورتی درشت دارند باید طبیعی باشد.

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی تهران برای جلوگیری از عمل ترمیمی بینی

اشخاصی که تحقیق دقیق در جهت انتخاب دکتر بینی نداشته اند از فرم نهایی جراحی بینی و نتیجه آن راضی نیستند و به دلیل اینکه به عوارض جانبی دچار شده اند اقدام به جراحی ترمیمی بینی کرده اند. از جمله مشکلاتی که به جهت تجربه کم جراح برای بیماران ایجاد می شود شامل موارد زیر است :

 • نامتقارن بودن حفره های بینی
 • کوچکی بیش از حد بینی
 • نوک بینی بیش از اندازه سربالا باشد.
 • از نتیجه جراحی بینی اولیه مشکلات تنفسی بسیاری ایجاد شود.

یک نکته مهم در جراحی بینی ثانویه این است حداقل یکسال می بایست از عمل اولیه بگذرد. این زمان برای افراد بسیاری ممکن است طولانی باشد اما در این زمان پوست به طور کامل ترمیم شده و با رفع ورم مشکلات ظاهری بینی به طور کامل مشخص شده است. بنابراین برای انجام جراحی بینی ترمیمی عجله نکنید زیرا سبب ایجاد مشکلات جبران ناپذیری می شود. جراحی ترمیمی نسبت به رینوپلاستی اولیه پیچیده تر بوده و هزینه آن نیز بیشتر می شود. از این رو به تمام متقاضیان عزیز عمل زیبایی بینی توصیه می کنیم در یافتن بهترین جراح بینی تهران ماهر دقت کافی را داشته باشید تا به عوارض جانبی ، جراحی مجدد ، صرف هزینه های بیشتر و در نهایت عوارض ناشی از هر جراحی دچار نشوید.

جراح بینی - دکتر رزم پا

بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران

اکثر جراحان پلاستیک بر این اتفاق نظر دارند که جراحی بینی ترمیمی یکی از چالش برانگیزترین روش های جراحی زیبایی است . اگر در نظر دارید جراحی بینی مجدد انجام دهید، مطمئن شوید که جراح پلاستیک تجربه قابل توجهی در جراحی بینی دارد. جراحان با تجربه در رینوپلاستی مجدد را بیشتر از کسانی که این عمل را به ندرت انجام می دهند مهارت بیشتری دارند .

موارد تجدید نظر را مشاهده کنید. به وب سایت جراح مورد نظر خود نگاه کنید تا ببینید چند مورد جراحی بینی مجدد در گالری عکس آن ها نمونه کار وجود دارد. بیمارانی که رینوپلاستی داشته اند نیز منبع خوبی برای بیماران آینده هستند. یک جراح خوب بینی در تهران باید بتواند گالری بیمارانی را به شما به عنوان نمونه کار ارائه دهد .

در نهایت، تصمیم شما برای انجام جراحی زیبایی بینی یک تصمیم شخصی است. انتخاب یک دکتر بینی خوب در تهران که بتواند اعتماد شما را جلب کند بهترین شانس را برای یک نتیجه موفقیت آمیز است. اکثر بیمارانی که از نتیجه جراحی بینی اولیه ناراضی هستند ، در صورتی که این توصیه های ساده را رعایت کنند، از نتیجه نهایی جراحی بینی مجدد خود خرسند می گردند.

نمونه کارهای فوق العاده دکتر ابراهیم رزم پا بهترین جراح بینی در تهران

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید

آیا جراح بینی مردانه و با زنانه متفاوت هستند ؟

به طور کلی، هیچ تفاوتی بین رینوپلاستی و دکتر بینی مردانه و زنانه وجود ندارد. با این حال ، تفاوت های آناتومیکی جزئی بین بینی مرد و زن و هدف نتیجه جراحی اغلب می تواند متفاوت باشد.

یک جراح بینی خوب باید کاملاً دقیق و جزئی نگر با بیماران خود باشد. او باید هر بینی را منحصر به فرد بداند و برای تعیین بهترین روش جراحی به هر مورد از نزدیک بیمار را معاینه کند. پس از تکمیل مشاوره و معاینه، او به شما در مورد رویکردی که می تواند برای شرایط شما بهترین نتیجه را ارائه می دهند ، توصیه می کند.

انتخاب جراح بینی برای بینی های مردانه

انجام عمل زیبایی بینی برای آقایان ، نیاز به استفاده از تکنیک های منحصر به فرد و خاصی دارد. هر سال تعداد بسیار زیادی عمل زیبایی و پلاستیک برای مردان به انجام می رسد و رینوپلاستی نیز یکی از اولین موارد در این لیست می باشد. دقت کنید همانطور که ذکر شد این فرآیند تفاوت چشم گیری با دیگر مدل های جراحی دماغ نخواهد داشت و در نهایت فرد متقاضی می تواند از یک چهره متعادل و جذاب بهره مند شود.

یکی از نگرانی های آقایان این است که بعد از اتمام پروسه ، بینی آن ها حالتی ظریف و زنانه داشته باشد و با ساختار چهره آن ها در تناسب نباشد. باید گفت به علت اینکه اکثر بیماران خانم هستند ، پزشکان زیادی وجود دارند که تجربه زیادی در انجام این فرآیند روی مردان ندارند. به همین دلیل اهمیت انتخاب یک جراح خوب بینی در تهران در اینجا خود را نشان می دهد ؛ شما نیز باید با برگزیدن یک فرد با تجربه احتمال نرسیدن به نتیجه مورد نظر را پایین آورید.

اگر بخواهیم فرق های یک بینی زنانه و مردانه را بیان کنیم ، اول باید به اندازه آن ها اشاره نماییم. در اغلب موارد خانم ها صورت کوچک تر و ظریف تری دارند ، به همین خاطر به طبع آن باید بینی نیز کوچک تر باشد. پس اگر دکتر بینی مهارت و تبحر نداشته باشد ، امکان بر هم خوردن تعادل میان اعضای صورت بالا می رود.

نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که معمولا پسران بیشتر در معرض آسیب و ضربه به بینی هستند ؛ بنابراین بسیاری از مراجعه کنندگان آقا به دنبال این هستند که بهترین جراح بینی در تهران تنها مشکلات عملکردی این عضو را درمان کند و در ظاهر آن تغییری ایجاد ننماید. بنابراین بار دیگر انتخاب یک پزشک با تجربه اهمیت خود را نشان می دهد.

نمونه کار عمل بینی توسط دکتر رزم پا بهترین جراح بینی تهران

نظر دکتر رزم پا در مورد گردشگرانی که برای عمل بینی به ایران سفر می کنند

خیلی از شهروندان کشورهای خارجی ، به دنبال جایی می گردند که پروسه های زیبایی را با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان انجام دهند ؛ اما توسط یک جراح بینی حاذق و با تجربه. به همین دلیل بسیاری از آن ها ایران را به عنوان کشور هدف خود تعیین می کنند. پزشکان و جراحان ایرانی در دنیا زبان زد هستند و از لحاظ سطح علمی و پزشکی با بسیاری از کشورهای پیشرفته در یک سطح قرار دارند. به این دلیل و همچنین پایین بودن هزینه ها ، از کشورهای مختلفی متقاضیان زیادی به ایران سفر خواهند کرد.

اما این موضوع موجب سوءاستفاده دلالان حوزه گردشگری شده و این افراد کیفیت را فدای هزینه می کنند. به همین جهت این دلالان با فراهم کردن برنامه های تفریحی ، متقاضیان را به دام تبلیغات می اندازند. برای مثال تصور کنید در حالی که این عمل در کشورهای دیگر با قیمتی در حدود 10 تا 20 هزار دلار انجام می شود ، در ایران می توان آن را با حدود 3 تا 4 هزار دلار انجام داد. با این حال ، افراد غیر پزشک با تبلیغات فریب کارانه نه تنها این پروسه را با حدود 500 دلار انجام می دهند ، بلکه گزینه های دیگری نیز به آن اضافه می کنند.  اما در صورت رخداد هرگونه عارضه ، دیگر پاسخی به بیمار نخواهند داد.

این عمل ها معمولا در کلینیک های غیر معتبر انجام خواهد شد که هیچ کنترلی روی آن ها نیست. در نتیجه در صورتی که مشکلی نیز رخ دهد ، نمی توان آن را پیگیری کرد. برای مثال مدتی قبل یک گردشگر خارجی برای انجام این پروسه به یکی از همین مراکز مراجعه کرده بود و بعد از بروز عوارض ، در فضای مجازی شروع به بدگویی و اعتراض به وضع درمان ایران شده بود. این مسئله پزشکان ایرانی را زیر سوال می برد و باید به آن رسیدگی شود.

اما چطور باید با این موضوع برخورد کرد؟ دکتر رزم پا ، بهترین جراح بینی تهران در این زمینه می فرمایند : از افرادی که باید به این مسئله واکنش نشان دهند ، خود پزشکان هستند. مورد دیگر ، مسئولان و مدیران فنی این زمینه هستند که باید نظارت خود را بیشتر کنند.

جراح بینی

جراح بینی چه آزمایشاتی را تجویز می کند؟

یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه داشت ، این است که بیمار برای قرار گرفتن تحت عمل در سلامت کامل به سر ببرد. به همین دلیل باید یک سری آزمایشات به انجام برسند. یکی از این آزمایش ها که یک دکتر بینی خوب در تهران آن را تجویز می کند ، تست هموگلوبین است. در این تست ساده میزان هموگلوبین داخل خون اندازه گیری می شود. هموگلوبین پروتئینی است که اکسیژن را به اعضای بدن رسانده و کربن دی اکسید را به ریه باز می گرداند. در صورتی که سطح این پروتئین پایین باشد به این معنی است که فرد کم خونی دارد. در صورتی که نتیجه این آزمایش نشان دهد تعداد گلبول های قرمز خون بیمار پایین است ، قبل از جراحی برای او قرص آهن تجویز می شود.

بروز کم خونی در میان بیماران این عمل خیلی شایع نیست ، اما باز هم بهتر است این آزمایش را سر فرصت انجام داده و آن را برای روزهای آخر نگذارید. با اینکار در صورتی که حتی به کم خونی نیز دچار باشید می توانید تا زمان عمل سطح گلبول های قرمز خون خود را بالا آورید تا نیازی به تغییر زمان پروسیجر نباشد.

دیگر آزمایشی که بهترین جراح بینی تهران تجویز می کند ، سی تی اسکن می باشد. در این رویکرد ایراداتی نمایان می شوند که از طریق معاینه فیزیکی و یا مشاهده عینی قابل تشخیص نبوده اند. پولیپ بینی ، شکستگی یا انحراف از این دست مشکلات هستند که می توان از طریق سی تی اسکن آن ها را تشخیص داد.

تست بارداری ، از دیگر آزمایشاتی است که دکتر بینی باید آن را برای بیماران خانم خود تجویز کند. همانطور که در مقاله جراحی بینی و بارداری مطلع شدید ، انجام این عمل به دلیل عوارض دارویی و غیره برای جنین مضر است. بنابراین باید پیش از عمل از باردار نبود بیمار مطمئن شد.

نکته : به علاوه تست های انعقادی روتین که برای همه جراحی ها انجام می شود. ضمنا با توجه به وضعیت زیباجو یا بیماری زمینه ای تست های دیگری ممکن است لازم باشد.

پرسش و پاسخ با دکتر ابراهیم رزم پا

حین انتخاب بهترین پزشک برای این رویکرد ، باید تمامی جوانب را در نظر گرفته و با سبک سنگین کردن خیلی از مسائل ، تصمیم نهایی خود را بگیرید. یکی از راه هایی که شما را به مقصد خود می رساند ، شرکت در جلسه مشاوره و پرسیدن سوالات از جراح می باشد. در ادامه ، سوالاتی که می توانید در این نشست مطرح کنید را ذکر کرده ایم.

اقداماتی که بیمار قبل از پروسه انجام می دهد تاثیر زیادی روی به دست آوردن یک نتیجه رضایت بخش خواهد داشت. برای مثال مراجعه کننده باید سیگار و الکل را از دو هفته قبل از این جراحی کنار بگذارد تا بعدا ، با عوارض مربوط به آن دست و پنجه نرم نکند. مورد دیگر ، مصرف داروهایی است که تجویز شده اند ، این داروها باید طبق دستور و درست سر موقع استفاده شوند.

در اغلب موارد بهتر است به منظور راحتی بیشتر بیمار و دکتر عمل بینی ، از بیهوشی عمومی استفاده شود. بدین شکل بیمار به یک خواب عمیق فرو می رود و هیچ چیز را احساس نخواهد کرد. البته توجه داشته باشید این فرآیند توسط متخصص بیهوشی به انجام خواهد رسید و در طول جراحی تنفس و دیگر علائم حیاتی بیمار تحت نظر خواهد بود.

این مورد ، به تکنیک استفاده شده توسط جراح بینی بستگی دارد. من از متدی به نام اِندونازال استفاده می کنم. در این تکنیک برشی روی پوست ایجاد نخواهد شد و تمامی برش ها داخل سوراخ های بینی خواهند بود. با این روش احتیاجی به کشیدن بخیه نیز نیست و فرد پس از این عمل با اسکار مواجه نمی شود.

گاهی اوقات روشی که شما به عنوان بیمار ترجیح می دهید ، در حیطه تخصص جراح بینی نیست یا برای رسیدن به نتیجه مورد نظرتان مناسب نمی باشد. برای مثال دکتر رزم پا در تکنیک بسته مهارت فوق العاده ای دارند و بدون اینکه جای زخمی باقی بماند ، متقاضی را به نتیجه مورد نظر خود می رسانند. در جلسه مشاوره در مورد تکنیکی که پزشک از آن استفاده می کند صحبت کنید.

قبل از اینکه با پزشک جلسه مشاوره را بر گذار کنید ، سری به شبکه های اجتماعی او بزنید تا نمونه کارها و عکس های قبل و بعد ایشان را ببینید. با این کار متوجه می شوید که آیا نتایج با سلیقه شما یکی هستند یا خیر. با این اقدام حتی می توانید افرادی که فرم بینی شان شبیه به شماست را پیدا کنید و تصوری از نتیجه بعد خود داشته باشید.

در صورتی که از ظاهر بینی خود راضی نیستید و در عین حال با مشکلات تنفسی نیز دست و پنجه نرم می کنید ، از دکتر بینی خود بپرسید که می توان رینوپلاستی را به دو هدف زیبایی و درمانی انجام داد یا خیر؟

برخی از عمل ها که به تنفس کمک می کنند ، مثل سپتوپلاستی و جراحی سینوس معمولا ساده هستند و می توان آن ها را با جراحی زیبایی ترکیب کرد. اما باید توجه داشته باشید که تمامی پزشک ها اهمیت زیادی به عملکرد این عضو نمی دهند ؛ بنابراین باید در حین انتخاب جراح بینی شخصی را انتخاب کنید که در زمینه جراحی بینی تخصص داشته باشد.

دانلود پی دی اف مقاله


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *